IT ügyféltámogató munkatárs

GLS General Log.SystemsHungary Kft.

2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

IT ÜGYFÉLTÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Hibabejelentések fogadása, rögzítése és kezelése hibajegy kezelő rendszerben
  • GLS szoftverekkel kapcsolatos megkeresések kezelése telefonon és e-mailben
  • Adatfeldolgozással kapcsolatos adategyeztetések
  • Szoftver beállítási- és kezelési kérdések megválaszolása
  • Az ügyfelek részéről felmerülő fejlesztési igények összefoglalása és riportálása
  • Az esetleges hibák feltárása, elemzése és riportálása
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 1-3 év ügyfélszolgálati vagy helpdesk munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés, pontos, megbízható munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem, 13. havi fizetés, cafetéria
  • Béren kívüli juttatások: cafetéria, bejárási támogatás vagy céges busz használata
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség, trainingek
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkaidő:

08:30 – 17:00

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.