Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

IT Technikus

Feladatok:

  • Irodai és termeléses környezet IT infrastruktúrájának első szintű támogatása, hibaelhárítása (kliens számítógépek, szerverek, hálózat, nyomtatók, vezetékes telefon, egyéb telekommunikációs eszközök)
  • Együttműködés a IT mérnöki támogató munkatársakkal
  • Napi tevékenységek dokumentálása Helpdesk rendszerben
  • Számítógépes eszköz nyilvántartási rendszer vezetése
  • Riportok készítése

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkajogviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
  • Összetartó, családias csapat
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Microsoft Windows operációs rendszerek és Office alkalmazások üzemeltetői szintű ismerete
  • Üzemeltetési területen szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • PC mentési / klónozási technikák ismerete
  • Önállóság, precíz, proaktív munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos, felhasználóbarát szemlélet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen weboldalunkon.