IT technikus

DTSM Kft.

Elvárt technológiák
MS OFFICE WINDOWS
DTSM Kft.

Célkitűzésünk a vállalatok digitalizációjának segítése az informatikai infrastruktúra területén. Ezt a törekvésünket hűen tükrözi a nevünk mögött meghúzódó tartalom: Digital Technologies Services & Management Szolgáltatásunk az adatközpontok fizikai üzemeltetésétől az IT és telekommunikációs rendszerek installálásán és üzemeltetésén keresztül a felhő alapú technológiák felépítéséig és integrálásáig terjed. Piacvezető IT cég stratégiai partnereként keresünk Téged az üzleti oldal és az informatika közötti kapcsolattartásra, határozatlan idejű, főállású munkavégzésre

Főbb feladatok, munkák

Üzleti oldal és az informatika közötti kapcsolattartás, Bejövő hívások, e-mailek fogadása, kezelése, tárgyalók audiovizuális technika karbantartása, személyes hibaelhárítás, Hibák és kérések továbbítása vagy megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások

Legalább középfokú végzettség, alapfokú angol nyelvtudás szükséges, Udvarias, segítőkész, türelmes hozzáállás és precíz, gyors munkavégzés, monotonitástűrés, Jó kommunikációs készség, problémamegoldó, MS Office felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Windows, exchange valamint O365 ismeret

Amit kínálunk

Prémium kategóriás mobiltelefon, Havi 100 GB szabadon felhasználható mobil adatforgalom, Betanulást és a szükséges szakmai ismeretek elsajátítását követően távmunka lehetőség, (iroda 80% - HO 20%), Cégcsoporton belül előrejutási lehetőség, Könnyű megközelíthetőség tömegközlekedéssel is (a munkavégzés helye: Budapest 1139, Fiastyúk utca), Kiszámítható munkaidő, 100%-os a munkába járási költségtérítés nem budapesti lakhely esetén.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda

DTSM Kft.