A "Building a better working world" jegyében az EY Hungary létrehozta belsős fejlesztői csapatát (Continuous Process Improvement Team), amelynek fő célkitűzése az irodai munkafolyamatok automatizálása. A csapat víziója olyan szolgáltatás orientált architektúra létrehozása, amely hatékonyan támogatja az üzleti és egyéb adminisztratív folyamatokat.
Ezt a célt programozással, adatbázis fejlesztéssel és BI portfólió létrehozásával szeretnénk elérni. Ennek megfelelően a csoportban dolgozók portfóliója VBA, .NET programozás, SQL Server és kliens oldali SharePoint fejlesztési területeket fog át. Munkánk fontos eleme a projektek tervezése és irányítása és a konzultációs tevékenység.

IT tanácsadó

A munkatárs feladata lesz

  • Az EY CBS (belső) folyamatainak optimalizálásában való aktív részvétel
  • Meglévő MS Excel alapú megoldások automatizálása
  • SQL Server alapú adatbázisok tervezése és építése
  • MS Excel, MS Access és MS SharePoint platformokon alapuló belső fejlesztési megoldások integrációja, átalakítása kliens-szerver alapú megoldásokká
  • Meglévő és új megoldások karbantartása, továbbfejlesztése az üzleti igényeknek megfelelően
  • Megosztott szolgáltatási területek és Service Line-ok megismerése és ezen ismeret felhasználása a programfejlesztéseknél
  • IT tanácsadás

Elvárások:

  • Informatikus / gazdaság informatikus / közgazdász végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Adatbázis kezelési és programozási ismeretek (MS SQL környezetben)
  • Erős VBA ismeret, releváns fejlesztési tapasztalat (Excel , Access)
  • .NET programozási ismeretek (MVC, Web Forms, C#)
  • Gazdasági, üzleti folyamatok iráni érdeklődés
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Segítőkész attitűd
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Egyéni feladatmegoldás, csapaton belüli együttműködés
  • Proaktivitás

Előny:

  • Bármilyen ERP rendszer alapszintű ismerete
  • Robotics Process Automation
  • Projekt menedzsment/koordinációs tapasztalat
  • Folyamat optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • ITIL ismerete
  • Üzleti intelligencia megoldások ismerete (SSAS, Power BI)
  • Felhő alapú fejlesztési technológia ismerete (Azure)

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes, sokszínű szakmai tapasztalat, fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1132 Váci út 20.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.