IT Talent Acquisition Specialist

profession.hu Kft.

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

kollégát keres a Profession Toborzási Üzletága, a Profession SERVICES!

Mik lesznek a feladataid?

  • kiemelt IT recruitment projektek end to end kezelése - folyamatos ügyfélkapcsolat, sourcing, candidate management, reporting
  • különböző toborzási szolgálatásaink teljesítése, ezeket részletesen megtalálod a professionservices. hu oldalon
  • egyedi stratégiai megállapodások önálló képviselete, ajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • stakeholder management, kapcsolattartás az értékesítőkkel
  • a technológiai tudásod fejlesztése
  • szakmai kapcsolatok építése, bővítése

Miért válassz minket?

  • piacvezető brand vagyunk
  • ügyfeleink bíznak a szakértelmünkben
  • professzionális keretek között dolgozunk
  • minden szakmai training-et biztosítunk a számodra

Mit várunk Tőled?

  • angol nyelvtudást
  • legalább fél év szakmai tapasztalatot IT toborzás területén
  • elhivatottságot a toborzás iránt
  • önálló project management készséget
  • magas szintű kommunikációs készséget
  • tulajdonosi szemléletet
  • „can do” attitűdöt

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.