A Konica Minolta Magyarország, mint a hazai irodatechnikai piac vezető szereplője már IT szolgáltatásaival és saját innovatív IT termékeivel is áll ügyfelei rendelkezésére. Célunk, hogy ügyfeleinkkel közösen használjuk ki a digitalizációban rejlő lehetőségeket, növelve ezzel a hatékonyságot, az árbevételt és az ügyfél elégedettséget.

IT szolgáltatások konzultáns

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Konica Minolta által kínált IT infrastruktúra termék- és szolgáltatás portfóliójának magabiztos, ismerete és képviselete
  • Ügyfelek önálló látogatása és sales tevékenység
  • A Konica Minolta meglévő ügyfélkörének IT kihívásainak és potenciális üzleti igényeinek beazonosítása
  • Értékesítők szakmai támogatása az ügyféltalálkozók alkalmával
  • Ügyféligényre szabott javaslatok kidolgozása, megoldások megfogalmazása az értékesítőkkel közösen és ezek megvalósításának prezentálása az ügyfelek részére
  • Komplex értékajánlatok elkészítése, árazása, erőforrások kalkulációja, ügyfélajánlatok bemutatása
  • Részvétel a szolgáltatás ügyfél oldali bevezetésében (kezdeti projekt, tudás átadás-átvétel, folyamatok kialakítása)
  • Delivery, support és back-office csapatokkal való szoros együttműködés

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Átfogó, naprakész hardver és szoftver ismeret
  • IT technológiák és megoldások széleskörű ismerete
  • Felsőfokú gazdasági informatikai és/vagy informatikai végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Proaktív személyiség, lehetőségek felismerése az ügyfelekkel történő együttműködésben
  • Nagyfokú önállóság, nyitottság
  • Megoldásorientáltság és kreativitás a problémák kezelése során
  • Csapatszellem és konfliktuskezelési- illetve érdekérvényesítési képesség
  • Napi munkavégzéshez szükséges angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hazai utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Agilis szemlélet
  • Erős analitikus képességek (MS Excel ismeret)
  • Prezentációs készség
  • IT outsourcingban szerzett jártasság
  • Ismered a KKV szektor IT infrastruktúra igényeit/kihívásait
  • ITIL ismeretek
  • Microsoft licencelési ismeretek
  • Hasonló munkakörben (IT tanácsadó, konzultáns, sales) szerzett tapasztalat
  • SharePoint felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus, támogató csapat
  • Nemzetközi utazási lehetőség
  • Teljesítményorientált bónusz csomag
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség az IT világ leginnovatívabb szereplőinek technológiájával

Munkavégzés kezdete:

    azonnal/megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben szívesen csatlakozna hozzánk, jelentkezzen magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A tárgyba kérjük, hogy írd be: IT szolgáltatások konzultáns