IT Szolgáltatásfelelős mérnök - Alkalmazás üzemeltetés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria szerves részeként működő Információmenedzsment felel az üzleti folyamatok szakterületeket felölelő stabil és minőségi működéséért.
Az Információmenedzsmenten belül működő Alkalmazásüzemeltetés osztály feladata az Audi Hungaria irodai és gyártási környezetében, az üzleti területek által használt magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése.

Következő feladatok várnak Önre

  • Az Audi Hungaria termelési rendszereinek üzemeltetése
  • Külsős megoldócsoportok koordinálása
  • A felelősségi körbe tartozó alkalmazások Life Cycle tevékenységeinek szakmai és pénzügyi tervezése
  • Részvétel projektekben, a felelősségi körben tartozó alkalmazások tekintetében
  • Kapcsolattartás fejlesztőkkel, illetve az üzleti területekkel és az IT szervezet tagjaival
  • Kapcsolattartás és az Audi Hungaria érdekeinek képviselete az anyavállalat megfelelő társosztályaival
  • Szolgáltatás folyamatos javítása
  • Készenlét vállalása, adott esetben hétvégi munkavégzés

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év tapasztalata van az informatika területén
  • Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel)
  • Ismeri a Windows és Unix operációs rendszert
  • Adatbázis ismeretekkel rendelkezik (IBM DB2, MSSQL, Oracle)
  • Szívesen dolgozik csapatban
  • Folyamatorientált szemléletmód jellemzi
  • Ügyfélcentrikus
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, proaktivitás jellemzi
  • Analitikus gondolkodásmódú személyiség
  • Megbízható, stressztűrő
  • Kiváló kommunikáció készség és rugalmasság, terhelhetőség jellemzi

    Előnyt jelent:
  • ITIL v3 ismeret
  • 1-3 év azonos munkakörben (alkalmazás üzemeltetés) szerzett tapasztalat, nagyvállalati környezetben
  • Scriptelési ismeretek (PowerShell, AIX Shell script)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP20454

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Proksa Judit

 +36 96 66 9091