IT szolgáltatás felelős - SAP rendszerfelelős, Architekt

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria szerves részeként működő Információmenedzsment felel az üzleti folyamatok szakterületeket felölelő stabil és minőségi működéséért.
Az Információmenedzsmenten belül működő Alkalmazásüzemeltetés osztály feladata az Audi Hungaria irodai és gyártási környezetében, az üzleti területek által használt magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése.

Következő feladatok várnak Önre

  • Szolgáltatásmanagement az AUDI Hungaria által üzemeltetett SAP rendszerekben
  • A felelősségi körbe tartozó SAP rendszerek Life Cycle tevékenységeinek szakmai és pénzügyi tervezése
  • Részvétel projektekben, a felelősségi körbe tartozó alkalmazások tekintetében
  • Feladata az SAP IT architektúra tervezése és a rendszer megvalósításának minőségbiztosítása, a dokumentációk megfelelőségének vizsgálata, az adatok dokumentálása a konszern architektúra menedzsment rendszerében
  • Felelős az informatikai architektúra fenntarthatóságáért, megfelelőségéért és működőképességéért, a konszernstandardoknak való megfelelőségért, a telepíthetőségért és az infrastruktúrába való integrálhatóságért architekturális szempontból
  • Kapcsolattartás fejlesztőkkel, illetve az üzleti területekkel és az IT szervezet tagjaival
  • Kapcsolattartás az SAP Bázis komponens / SAP Bázis csapat és az üzleti applikációüzemeltető csapat között
  • Kapcsolattartás és az Audi Hungaria érdekeinek képviselete az anyavállalat megfelelő társosztályaival és grémiumaival
  • Szolgáltatás folyamatos javítása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 10 éves, az informatika területen szerzett tapasztalata van
  • 3-5 év azonos munkakörben, SAP vagy más ERP rendszerek üzemeltetésében szerzett átfogó tapasztalattal rendelkezik nemzetközi nagyvállalati környezetben
  • ITIL v3 ismerettel rendelkezik
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudása van (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel, a német nyelv ismerete előny)
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Folyamatorientált szemléletmód jellemzi
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, proaktivitás jellemző Önre
  • Analitikus gondolkodásmód, ügyfélcentrikusság, kiváló kommunikáció készség jellemzi
  • Megbízható, jól tűri a stresszt
  • Projektvezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Projektmanagement módszertan ismeret és SAP ECC, SAP S4/HANA, SAP Fiori ismeret előnyt jelent

Magyar és német nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiókjába!

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP20358

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Proksa Judit

 +36 96 66 9091