IT szoftvertesztelő

A NetIQ, Novell, és SUSE termékek a vállalati infrastruktúra egészére kiterjedő megoldást nyújt több évtizedes vezető piaci szereplőként. Professzionális tanácsadásunkkal, oktatási szolgáltatásunkkal, fejlesztési tevékenységünkkel segítjük hazai és nemzetközi ügyfeleinket kritikus fontosságú üzleti alkalmazások biztonságos, költséghatékony, és megbízható kialakításában, üzemeltetésében.

Cégünk folyamatosan bővülő IT egyedi szoftverfejlesztői csapatába keresünk IT szoftvertesztelőt, minőségirányítási feladatok teljes körű ellátására.

Mit tudunk nyújtani számodra?

  • Érdekes, technikai újdonságokat tartalmazó, inspiráló projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem

Amit cserébe elvárunk:

  • IT szakirányú végzettség és/vagy szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 év tesztelői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban, írásban)
  • Ügyfélközpontú, felhasználóbarát, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfelekkel és fejlesztőkkel történő hatékony együttműködés
  • Nyitottság az új technológiák megismerése iránt
  • Képes munkáját konstruktívan és nagyfokú önállósággal, de a többi csapattaggal együttműködve végezni
  • Készség szintű számítógép és mobileszköz felhasználói ismeretekkel rendelkezik

Feladatok

  • Manuális tesztelés egyedi IT szoftverfejlesztési projektekben, tesztesetek készítése, futtatása, eredmények riportolása, fejlesztőkkel megbeszélése
  • Részvétel a tesztelői stratégia kialakításában (performancia, black-box, regressziós tesztek), követelménylista tesztelői véleményezése
  • Automata tesztek készítése Selenium vagy Silk keretrendszerben (max 30%)
  • A fejlesztés indításától aktív részvétel a fejlesztői folyamatban, ellentmondó ügyféligények kiszűrése
  • Követelménylista tesztesetekké való konvertálása
  • Hibalista naprakészen tartása, folyamatos újratesztelés
  • Szoftver kiadhatóságának dokumentálása, kapuőri szerep, smoke tesztek
  • Teszteléshez kapcsolódó dokumentációk írása
  • Szakmai újdonságok figyelemmel kísérése, implementálása a fejlesztői folyamatba
  • Szakmai támogatás nyújtása az ügyfeleknél felmerülő kérdésekben
  • Az általános fejlesztési/tesztelési stratégia kialakításához való hozzájárulás

Előnyt jelent

  • Programozási/szkriptírási gyakorlat és/vagy fejlesztői háttér
  • Tesztautomatizálást támogató eszközök ismerete (Selenium, Jenkins CI)
  • Incidens-kezelő/követő rendszerek ismerete (JIRA, Mantis, Redmine)
  • Alapszintű SQL ismeret
  • Jártas a fentiekhez kapcsolódó webes technológiákban: HTML, CSS, JavaScript
  • UNIX/Linux alapszintű ismeretek
  • Alapszintű hálózati ismeretek: TCP/IP
  • ISTQB-CTFL képesítés
  • MSZ EN ISO 9001:2009 szabvány ismerete
  • Középfokú A/B/C típusú angol nyelvvizsga
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

    A munkavégzés részben a cég budapesti székhelyén, részben az Ügyfeleknél (elsősorban Budapesten és vonzáskörzetében) történik. Alkalomszerűen vidéki és külföldi munkavégzés előfordulhat.

Kérjük, hogy amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el.

További információ weboldalunkon: www.npsh.hu