Euro Prompt Kft.
Munkatársat keresünk

IT szerviztechnikus, műszerész

pozícióba.

Az Euro Prompt Kft. 1993. óta a magyarországi pénztárgéppiac meghatározó szereplője. Immár több, mint 25 éve biztosítjuk ügyfeleinknek és viszonteladóinknak a legversenyképesebb, kereskedelemben elengedhetetlen speciális eszközöket.

Főbb feladatok, munkák:

  • A szervizbe beérkezett készülékek javítása (mindent megtanítunk)
  • Helyszíni javítás, kiszálással Budapest területén (céges autóval)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, telefonos segítségnyújtás biztosítása
  • Az érdeklődők szakszerű, pontos tájékoztatása
  • A javítások pontos adminisztrációja
  • Együttműködés az értékesítéssel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség (elektronikai, vagy híradástechnikai műszerész, technikus)
  • Magabiztos számítógép, internet használat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ápolt megjelenés
  • Képesség önálló munkavégzésre (a betanulási időszakot követően)
  • Kreatív gondolkodás, fogékonyság az új dolgokra, igény a fejlődésre, és új dolgok megtanulására
  • Erkölcsi feddhetetlenség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számítógépes hardver ismeretek
  • Elektromos készülékek javításában szerzett tapasztalat
  • Ügyviteli programok ismerete, használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Fix munkaidő (hétköznap 7:30-16:00-ig)
  • jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a meghirdetett pozíciót, akkor küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot a jelentkezem gombra kattintva. Kérjük, hogy a nettó bérigényed is jelöld meg benne.