MONTANA Tudásmenedzsment Kft.
  • A MONTANA Tudásmenedzsment Kft. több mint 30 éve a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplője. Ügyfeleink hazai nagyvállalatok, elsősorban az FMCG és energetikai szektorból.

  • IT szervizmérnök / szerviz technikus

    Főbb feladatok, munkák:

      • hibaelhárítás, felügyelet, módosítások elvégzése
      • hibabejelentésre a berendezések működésének ellenőrzése, hiba diagnosztizálása, elhárítása
      • adatgyűjtés az eszközökről, konfigurálás, telepítés
      • HP szerverek (Intel alapú) szervizelése, hibaelhárítás
      • Microsoft rendszerek (Windows, Exchange) szervizelése, hibaelhárítás
      • 7/24 készenléti rendelkezésre állás (beosztás alapján)
      • készenléti bejelentés alapján hibaelhárítás ügyfeleink telephelyén országosan
      • dokumentálás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum középfokú végzettség
      • HP és Microsoft infrastruktúra ismerete
      • minimum 2 év szakmai tapasztalat, hasonló pozícióban
      • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • gyártói minősítések megléte
      • hálózatos ismeretek (Cisco vagy HP)
      • felsőfokú végzettség
      • kommunikációképes angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomag,
      • szakmai fejlődési lehetőség,
      • változatos, szakmai kihívást jelentő projektek.

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • IT support, Helpdesk
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a "jelentkezés" gombra kattintva.