A Novodata Zrt. piacvezető stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, több mint 30 éves múltú informatikai vállalat, amely gyógyszertárak, kórházak számára fejleszt és üzemeltet ERP rendszereket.

Csatlakozz hozzánk, ha szívesen vennél részt egy családias hangulatú vállalat napi munkájában.

Új munkatársunkat teljes munkaidőben

IT szerviz munkatárs

pozícióra keressük.

Akit keresünk:

  • rendelkezik minimum középfokú műszaki (preferáltan informatikai) végzettség

  • 1-3 éves informatikai rendszerüzemeltetésben szerzett tapasztalata van

  • jó kommunikációs készségű, pontos, ügyfélorientált személyiség

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin elengedhetetlen

Ami a feladatod lesz:

  • Budapest területén működő partnereinknél a felmerülő hibák helyszínen történő elhárítása

  • új telepítések, számítógép felújítások, valamint rendszeres karbantartások elvégzése

  • a felhasználó támogatás

  • hardver eszközök javítása

  • AEE egységek megszemélyesítése, pénztárgépek üzembehelyezése, éves felülvizsgálatok végrehajtása

  • kisebb kábelezési munkák elvégzése

  • rendszeroktatás a partnerek számára

  • internet és telefonszolgáltatókkal való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • kreatív, kihívást jelentő, változatos szakmai feladatokat

  • versenyképes kompenzációs csomagot: az alapbér mellett bónuszt, Cafetéria juttatást, gépjárműhasználat

  • lehetőséget a folyamatos fejlődésre és tanulásra

  • innovatív, támogató munkahelyi légkört

  • nyugodt, kellemes munkakörnyezet

  • hosszútávú, stabil munkalehetőséget

Munkavégzés helye és ideje:

  • változó munkavégzési hely Budapest területén belül

  • munkavégzés 8.00-16.30 között

  • a munkavégzés minden esetben külső helyszínen történik

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Váci út 182.