Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízható, stabil partnercégünk nemzetközi irodájába keresünk német és angol nyelven folyékonyan beszélő IT Systems Specialist kollégát.

IT Systems Specialist

Főbb feladatok, munkák:

  • Service Desk területén belül Process Improvement
  • Belső IT támogatás szoftver és hardver oldalon egyaránt
  • újonnan kiépülő vállalat irányítási rendszer bevezetése
  • Munkatársak koordinálása
  • Folyamatok elemzése, fejlesztési javaslatok kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Service Desken szerzett tapasztalat
  • VBA programozási ismeretek
  • kiemelkedő SAP ismeretek
  • Az alábbi területek alapos ismerete:
  • Incident management
  • Problem management
  • Knowledge management

Amit kínálunk:

  • Hiszünk abban, hogy Tőled válhatunk Mi is még jobbá - így munkádat átlagon felüli bérezéssel jutalmazzuk
  • Fontos az egészséged és komfortod, ezért mindennap friss gyümölcsökkel és finom kávéval várunk - a szüneteket pedig rugalmasan alakíthatod
  • A gyors hazajutás érdekében ingyenes céges buszt biztosítunk munkába és hazamenet is (Blaha Lujza Tér - Allee - Kelenföld), ha pedig későn végeznél a taxidat mi álljuk
  • A nyelvismeret elengedhetetlen, így ingyenes nyelvitanfolyamokat biztosítunk munkaidőben
  • Egy lendületes és összetartó csapat vár, ahol az előrelépést és fejlődési lehetőséget mi a karrier programmal biztosítjuk, a többi már csak rajtad múlik...

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Pest megye

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Systems Specialist
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: Service Desk területén belül Process Improvement Belső IT támogatás szoftver és hardver oldalon egyaránt újonnan kiépülő vállalat irányítási rendszer bevezetése Munkatársak koordinálása Folyamatok elemzése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Elvárások: Service Desken szerzett tapasztalat VBA programozási ismeretek kiemelkedő SAP ismeretek Az alábbi területek alapos ismerete: Incident management Problem management Knowledge management
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>