IT System Administrator

  • Üzemeltetési feladatok:
  • VMware környezet teljeskörű üzemeltetése (L2-L3)
  • Backup system teljeskörű üzemeltetése (L2-L3)
  • Monitorozó rendszer (NAGIOS) fejlesztése, üzemeltetése, scriptek írása

Szakmai elvárásaink:

  • VMware L3 szintű üzemeltetése
  • VMware failover clusterek ismerete
  • Vállalati szintű mentési és archiválási eljárások ismerete
  • Linux átfogó ismerete
  • Hálózati protokollok alapszintű ismerete
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • IT biztonsági alapszintű ismeretek
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú, középfokú végzettség (előny a felsőfokú végzettség)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatszellem, együttműködés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság, rendszerszemlélet, proaktivitás

Miért válassz minket?

  • Családias, barátságos légkört biztosítunk egy pörgős, fiatalos, lendületes csapatban
  • Változatos, kihívást jelentő feladatokon keresztül bővítheted a szakmai tudásod
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben
  • Támogatjuk a szakmai továbbképzéseket
  • Versenyképes jövedelmet, 13. havi fizetést és cafetériat is biztosítunk
  • Home Office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

Fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl. videóinterjú), személyes találkozó nélkül.