Ügyfelünk egy - az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén - piacvezető pénzintézet, amely sok éves múltra tekint vissza, és akinek felkérésére keresünk új munkatársat.

Az IT terület növekedése kapcsán, keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársat.

A pozíció megnevezése:

IT support

AMENNYIBEN

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • van tapasztalatod alkalmazás támogatásban, integrált rendszerek kapcsán
  • van Windows, Office felhasználói ismereted
  • van angol alapfokú nyelvtudásod,
  • képes vagy a felelősségteljes, precíz munkavégzésre
  • jó a kommunikációs képességed

    akkor várjuk jelentkezésedet!

ELŐNYNEK SZÁMIT:

  • Java ismeret
  • UNIX (Linux) felhasználói ismeret
  • SQL ismeretek,
  • Informix adatbáziskezelő ismerete
  • banki IT ismeretek,
  • számviteli, kontrolling tudás.

FELADATAI LESZNEK TÖBBEK KÖZÖTT:

  • a felhasználóktól beérkező bejelentések fogadása, hibajegy kezelő rendszer használata
  • kommunikáció a felhasználókkal, a problémák azonosítása, kategorizálása
  • hibák javítása, vagy továbbítása a fejlesztők felé
  • tanácsadás, oktatás a felhasználók részére
  • felhasználói dokumentáció, oktatási anyag készítés, tudásbázis bővítése
  • segítségnyújtás a felhasználók részére az új funkciók letesztelésében, tesztelési terv készítés
  • automatikus tesztek eredményeinek kiértékelése, tesztesetek készítése
  • kapcsolattartás és együttműködés a rendszer fejlesztőivel és üzemeltetőivel

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes fizetés,
  • vonzó juttatási csomag
  • fiatal, dinamikus csapat
  • belvárosi munkahely
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest