Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IT support specialist (TESK-6626-17)

Cégjellemzők:

Megbízónk a világ egyik legsikeresebb független autóipari beszállítója, világszerte több mint száz városban működik gyára, illetve telephelye. A cég német tulajdonban van, Magyarországon már több mint egy évtizede foglalkozik autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártásával, melyhez világszínvonalú, robotizált technológiákat alkalmaznak. A vállalat nem csak gyártási tevékenységet végez, hanem jelentős technológiai és termékfejlesztési tevékenységet is folytat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Linux alapú alkalmazásszerver üzemeltetése
  • a teljesítmény monitorozása, hibaelhárítás
  • a szerverek karbantartása, a hardver élettartamának tervezése
  • VMWare alatt futó virtuális gépek üzemeltetése
  • együttműködés a társszervezetekkel, beszállítókkal és német kollégákkal központi projekteken
  • Oracle és MS SQL adatbázisok üzemeltetése
  • IT projektek megtervezése és implementálása
  • kapcsolattartás a külső és belső level 3-as supporttal
  • ügyelet vállalása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség

Előnyök:

  • MSc végzettség

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (széles körű cafeteria, motiváló bónuszrendszer)
  • karrierpálya-modell
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • rugalmas munkaidő
  • stabil, multinacionális háttér

Pozíció területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a TESK-6626-17 referenciaszám megjelölésével Simon Daniella HR tanácsadónak a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: TESK>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT support specialist (TESK-6626-17)
  • Rövid pozíció név: It support munkatárs
  • Hirdető cég: TESK
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Linux alapú alkalmazásszerver üzemeltetése a teljesítmény monitorozása, hibaelhárítás a szerverek karbantartása, a hardver élettartamának tervezése VMWare alatt futó virtuális gépek üzemeltetése együttműködés a társszervezetekkel, beszállítókkal és német kollégákkal központi projekteken Oracle és MS SQL adatbázisok üzemeltetése IT projektek megtervezése és implementálása kapcsolattartás a külső és belső level 3-as supporttal ügyelet vállalása
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség 2-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat Magabiztos angol nyelvtudás Kiváló problémamegoldó készség Analitikus gondolkodásmód Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17