A Mader Kft. utódaként induló foglalkoztató cég hagyományos középvállalkozásként indult, majd az évek során nemzetközi szolgáltatóvá és az integrált logisztika elismert szakértőjévé nőtte ki magát. Ma a költséghatékony és rendkívül rugalmas megoldásairól, legkorszerűbb technológiáiról és intelligens logisztikai koncepcióiról ismert.
Magyarországon ma már több mint 400 fővel vagyunk jelen a logisztikai piacon és tevékenységünk további dinamikus bővítéséhez hatvani telephelyünkre keresünk

IT support munkatárs

kollégát/kolléganőt

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hálózati ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés proaktív gondolkodásmód
  • Csapatjátékos, támogató, segítő személyiség
  • Terhelhetőség

Feladatok

  • a cég IT infrastruktúrájának kiépítése,  támogatása
  • hibaelhárítás (kliens számítógépek, szerverek, hálózat, nyomtatók, vezetékes telefon, egyéb telekommunikációs eszközök)
  • Számítógépes eszköz nyilvántartási rendszer vezetése

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Hatvan

Fényképes önéletrajzokat bruttó fizetési igény megjelölésével kérjük.