Energrade Kft.

Az ENERGRADE Kft. energia és gazdálkodási menedzsment szoftverfejlesztő vállalkozás.

Megoldásaink innovatívak és a legkorszerűbb technológiákon nyugszanak, így az egyszerű és az összetett energiagazdálkodási problémák megoldására is alkalmasak.

Meglévő vagy új szoftveralkalmazás rendszerekre vonatkozó igényekkel kapcsolatos IT support munkakörbe keresünk munkatársat.

It support munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Felhasználók informatikai támogatása
    • Rendszergazdai feladatok ellátása (szerverek karbantartása, felhasználók stb.)
    • Hibajegykezelés és hibaelhárítás megkezdése
    • A helyi service desk tagjaként a kérések feldolgozása, szükség esetén továbbítása az IT csapatnak, illetve szolgáltatóknak
    • Cég saját fejlesztésű szoftvereinek telepítése konfigurálása, és rendszeres ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább alap programozói tudás (.NET, Java, Delphi előnyben)
    • Windows-os környezetben jártasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Iparban szerzett tapasztalat (pl. kommunikáció vezérlővel)
    • SCADA alaptudás előnyben

Amit kínálunk:

    • Jó munkahelyi légkör
    • Versenyképes fizetés
    • Kreatív szakmai munka

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14..

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, küdje el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.