IT support munkatárs (B102BTS)

    Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Feladatok:

  • A belső felhasználók első szintű informatikai támogatása;
  • A végfelhasználók hardware támogatása (desktopok, laptopok, mobil telefonok);
  • A végfelhasználók software támogatása (application support);
  • Általános irodai eszközök támogatása (nyomtatók, asztali telefonok, projektorok stb.)
  • IT eszközök (assets) nyilvántartásának adminisztrációja,
  • Incident management a Level2-3 supporttal,
  • Felhasználói hibajegyek kezelése és dokumentálása;

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • Angol nyelv közép szintű ismerete
  • Magabiztos számítástechnikai alapismeretek, tanulási hajlandóság;
  • Számítógép hardver és hálózatok ismerete;
  • Desktop operációs ismeretek (Windows 7/8/10) és macOS;
  • Kreativitás és kiváló kommunikációs képesség;
  • Megoldás orientált, strukturált gondolkodásmód és önállóság;
  • Precizitás, alapos munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Képesség az önálló munkavégzésre;
  • Csapatmunka iránti igény

Előny

  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek

Amit kínál a cég:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.