A Láng Kereskedelmi Kft.,
Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, központi irodájába keres

IT Support

munkatársat, aki szívesen támogatja a kollégák napi munkáját és szeretne egy összetartó csapat tagja lenni!

Főbb feladatok:

  • Beérkező bejelentések megoldása, problémakezelés, ügyintézés, hibajegykezelő rendszer használata
  • A felmerülő problémák azonosítása, monitorozása, adott esetben javítása vagy javaslat a javításra
  • Az IT rendszerek folyamatos üzemének biztosítása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a rendszert üzemeltető cégekkel
  • IT problémák távmenedzsment eszközökkel való vagy helyszíni megoldása
  • Kliens számítógépek telepítése, konfigurálása
  • Felhasználói fiókok, jogosultságok kezelése
  • Események dokumentálása, tudásbázis bővítése
  • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Rendszerüzemeltetői ismeretek (desktop hardver, Active Directory, Office 365)
  • Kliens oldali operációs rendszerek ismerete (Windows 7, 10)
  • Kiszolgáló oldali operációs rendszerek területén Microsoft környezetben való jártasság
  • Hálózati kialakítás, nyomtatók, szünetmentesek, illetve további perifériák területén
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SafeQ ismeretek
  • Linux alapú rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati IT infrastruktúra felépítésében való jártasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod.