Y Generáció Iskolaszövetkezet

IT support gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

Műszaki területen végzed a tanulmányaid és azonnal kezdhető munkára vágysz? Az összes ismerős, családtag és haver laptopját te tartod karban? Maximalista és pontos vagy? Jelentkezz IT Support gyakornoknak! Feladataid lesznek: 30 PC illetve laptop feltelepítés, hálózatba illesztése, kábelezése, átadása és dokumentálása; hálózati eszközök összeszerelése (pl.: nyomtató, dokkoló); részletes dokumentáció készítése; eszközleltár

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Folyamatban lévő szakirányú tanulmány; Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Informatika ismeretek (hardware); Informatika ismeretek (software); Jó problémamegoldó készség; Lelkesedés a terület iránt; Megbízhatóság; Önállóság; Precizitás; Gyors és Hatékony munkavégzés; Műszaki affinitás; Műszaki tanulmányok; IT infrastruktúrák ismerete; Közepes szintű számítástechnikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1181 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!