IT Support gyakornok (WHC021066) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, IV. kerület

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

    • Laptop, asztali hardver és a kapcsolódó szoftverek kutatása, karbantartása, telepítése és hibaelhárítása
    • Folyamatok és tesztelési eljárások követése
    • Hardver- és szoftverproblémák telepítése, konfigurálása, elemzése, megoldása és javítása (Windows, Mac OS)
    • Az asztali környezet támogatása a meghatározott szabványoknak és eljárásoknak megfelelően
    • Jelszóbiztonság karbantartása, adatintegritása és fájlrendszer biztonságának fenntartása az asztali környezetben
    • Hibaelhárítás és a szoftver- vagy hardverkompatibilitásokkal vagy a Microsoft eszközzel kapcsolatos problémák kiváltó okának elhárítása és megállapítása
    • Szoftver- vagy hardverkompatibilitásokkal vagy Microsoft eszközökkel kapcsolatos problémák kiváltó okának elhárítása

    • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • 1 éves tapasztalat ügyfelekkel való együttműködésben, Help Desk-en keresztül
    • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • Jó problémamegoldó

Egyéb információ

Alapozd meg velünk a jövődet!

Amit kínálunk

    • Br. 1700 Ft-os órabér
    • Hibrid munkavégzés (Budapest IV. kerület és home office)
    • Tapasztalatszerzés a következőkben:
    • Gépek újragondolása Windows/MAC rendszerhez
    • A Microsoft Modern Workplace megoldásának megvalósítása
    • Megvalósítás és támogatás (Windows 10, Microsoft Intune, Microsoft Azure és Hybrid Active Directory megoldások)
    • Jegyrendszer, például Maximo, ServiceNow

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka