Szeretnél egy luxushotelben dolgozni? És az IT világában is otthon vagy?

Akkor eljött a Te időd!

Jelentkezz most egy nagyszerű csapatba, ahol a jókedv alapeleme a mindennapoknak és szakmailag is kiteljesedhetsz!

IT Supervisor

Feladatkör:

  • A hotel IT rendszereinek karbantartása, megfelelő működés biztosítása
  • Felhasználói support a szálloda vendégei és dolgozói részére
  • A szerverek és PC-k operációs rendszereinek telepítése, konfigurálása
  • Hardverek és szoftverek telepítése
  • Tréningek megtartása a kollégáknak IT-vel kapcsolatos témákban
  • Rendszergazdai feladatok
  • Adminisztrációs feladatok
  • IT Security rendszerek bevezetésében és karbantartásában történő részvétel

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatodhoz illeszkedő fizetés
  • Ingyen étkezés a váltásoknál
  • 13. havi fizetés
  • Tréningek
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszútávú munkalehetőség egy új hotelban
  • Luxushotel révén ergonómikus munkakörnyezet

Mi az, amit várunk a jelöltektől:

  • 4-5 csillagos hotelben szerzett tapasztalat (2-3 év)
  • Office 365, Opera Management Software, Micros, Wmware ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület