Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és hosszú távú terveid vannak? Csatlakozz hozzánk!
    Dinamikus, szakmai kihívásokra kész

IT supervisor

    munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Servicedesk menedzsment, SLA idők biztosítása, munkafolyamatok fejlesztése
  • Mini projektek koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfél szolgáltatásmenedzserével és a szolgáltató szolgáltatás-felelősével
  • Felhasználók és desktop környezet operatív támogatása

Téged keresünk ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséged van
  • legalább 3 év üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • minimum 2 év informatikai üzemeltetés feladatszervezésében szerzett gyakorlatod van
  • Active directory, GPO ismerettel
  • Hardver ismerettel rendelkezel
  • jól beszélsz angolul

Előnyt jelent:

  • Servicedesk rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • német nyelv ismerete

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Csapó Zsófia– Toborzási koordinátor

1037 Budapest, Montevideo u. 8.

06 1 / 270-7600

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HUMANsoft Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT supervisor
  • Rövid pozíció név: It munkatárs
  • Hirdető cég: HUMANsoft Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Servicedesk menedzsment, SLA idők biztosítása, munkafolyamatok fejlesztése Mini projektek koordinálása Napi szintű kapcsolattartás az ügyfél szolgáltatásmenedzserével és a szolgáltató szolgáltatás-felelősével Felhasználók és desktop környezet operatív támogatása
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettséged van legalább 3 év üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel minimum 2 év informatikai üzemeltetés feladatszervezésében szerzett gyakorlatod van Active directory, GPO ismerettel Hardver ismerettel rendelkezel jól beszélsz angolul
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-21