A Beurer-Hungaria Kft. 1992 óta van jelen Magyarországon.

A Veszprémben létesült gyár az „Egészség és Jó Közérzet” jegyében gyártja termékeit.

Cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IT specialista

Főbb feladatok:

  • Hardver oldali támogatás/feladatok
    • PC/Laptop telepítések elvégzése az érvényben lévő standardok alapján
    • A felhasználók támogatása fellépő problémák esetén (pc/laptop, nyomtató, monitor, telefon, stb.)
    • Hálózati eszközök helyi felügyelete:
      • VLAN portok beállítása, módosítása
      • Tűzfal beállítások kezelése
      • WIFI eszközök kezelése
      • Helyi szerverek, checkpoint-ok, switchek, egyéb hálózati eszközök felügyelete
      • Mobiltelefonok, tabletek felügyelete
      • Szerverszoba felügyelete, IT eszközökről mindenkori aktuális nyilvántartás kezelése
  • Szoftver oldali  támogatás/feladatok
    • Felhasználók felvétele, eltávolítása, felhasználói jogosultságok felügyelete
    • Felhasználók támogatása WIN10 és office programok használatában
    • Felhasználók támogatása a proALPHA vállalatirányítási rendszer használatában
    • proALPHA vállalatirányítási rendszer IT oldali felügyelete
    • Nexon program/munkaidő nyilvántartás helyi felügyelete
    • SQL lekérdezések készítése, felügyelete
    • Access, Excel lekérdezések  készítése, felügyelete
  • IT jellegű beruházások előkészítése, felügyelete

Szoros együttműködés az ulmi IT kollégáival, érvényben lévő standardok betartása és betartatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év, hasonló területen megszerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Emelt szintű MS Office számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • biztos háttér, stabil munkahely
  • dinamikusan fejlődő német középvállalkozás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és elvárásainknak megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - bruttó bérigény megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva.