Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát:

IT Specialista belső alkalmazások területén

FELADATOK:

  • a belső Atlassian termékek konfigurálása (Jira, Confluence, Service Desk) és azok adaptálása a vállalat belső igényeihez
  • rendszerbővítések kiértékelése és tesztelése
  • a termékek és rendszerek szakértő felügyelete
  • belső (agilis) projektek önálló lebonyolítása
  • belső ügyfeleink támogatása igényeik megfogalmazásában és az ebből adódó feladatok priorizálása
  • elemzések különféle adatforrások és eszközök felhasználásával

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • biztos SQL és relációs adatbázis ismeretek
  • legalább alapfokú programozási ismeretek
  • agilis módszertanok ismerete (SCRUM, Kanban stb.)
  • képesség önálló- és csapatmunkára egyaránt
  • alapvető projektmenedzsment módszerek ismerete
  • kreatívitás, megoldásorientáltság és proaktivitás
  • kommunikációképes német és angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • átfogó képzés Atlassian termékek területén és belső eszközkörnyezetünkhöz
  • munkavégzés modern, agilis környezetben
  • munkahelyi képzési és fejlődési lehetőségek, nyelvtanfolyamok
  • szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársak, befogadó munkahelyi légkör
  • rugalmas munkaidő
  • otthoni munkavégzési lehetőség
  • versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1053 Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben beszéled a német nyelvet, és szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed!