Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára. Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

IT Site Specialist

Feladatok:

  • A telephely informatikai rendszereinek biztonságos üzemeltetése, folyamatos üzletmenet biztosítása. Pl.:
    • irodai számítógépek, laptopok telepítése, felhasználói támogatás
    • üzemi felhasználású vonalkódolvasók telepítése
    • hálózati rendszerek, infrastruktúra felügyelete, karbantarttatása
    • tárgyalók infrastruktúra-támogatása
  • Javaslatok kidolgozása és megvalósítása a telephelyi rendszerek folyamatos fejlesztése és korszerű működésének érdekében.
  • Telephelyi műszaki beruházások infrastrukturális támogatása.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a központi informatikával.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikusi végzettség
  • IT üzemeltetés terén szerzett jártasság fenti témakörökben
  • Minimum alapfokú, angol nyelvismeret – IT szókinccsel
  • Jó kommunikációs képességek – szóban, írásban – SANOFI alapértékeinek megfelelően
  • Munkatársakkal szemben előzékeny, udvarias magatartás
  • Szolgáltatói szemlélet a belső vevők irányába
  • Innovatív, agilis és önállóan dolgozni tudó személyiség

Előnyök:

  • Projekt tervezési, szervezési, koordinálási ismeretek
  • Ipari / multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Excel – függvények / VBA előny
  • Lean tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Emberközpontú de célorientált vezetés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Veresegyház

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

    At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and is embedded in our Core Values. We respect the diversity of our people, their backgrounds and experiences. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our employees, patients and customer.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Site Specialist (Veresegyház)
  • Hirdető cég: SANOFI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Veresegyház
  • Feladatok: A telephely informatikai rendszereinek biztonságos üzemeltetése, folyamatos üzletmenet biztosítása. Pl.:irodai számítógépek, laptopok telepítése, felhasználói támogatás üzemi felhasználású vonalkódolvasók telepítése hálózati rendszerek, infrastruktúra felügyelete, karbantarttatása tárgyalók infrastruktúra-támogatásaJavaslatok kidolgozása és megvalósítása a telephelyi rendszerek folyamatos fejlesztése és korszerű működésének érdekében. Telephelyi műszaki beruházások infrastrukturális támogatása. Kapcsolattartás és együttműködés a központi informatikával.
  • Elvárások: Legalább középfokú informatikusi végzettség IT üzemeltetés terén szerzett jártasság fenti témakörökben Minimum alapfokú, angol nyelvismeret – IT szókinccsel Jó kommunikációs képességek – szóban, írásban – SANOFI alapértékeinek megfelelően Munkatársakkal szemben előzékeny, udvarias magatartás Szolgáltatói szemlélet a belső vevők irányába Innovatív, agilis és önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-22
  • Lejárati dátum: 2018-06-05
Állás, munka még: SANOFI>