Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára. Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

IT Site Specialist (Telephelyi Informatikai Felelős)

Feladatok:

  • A telephely informatikai rendszereinek biztonságos üzemeltetése, folyamatos üzletmenet biztosítása, felhasználók támogatása:
    • Beleértve szigorú, akár hatósági szabályozás alá eső rendszereket is
    • Vállalatirányítási rendszerhez (Oracle) kapcsolt rendszerek
    • Telephelyi fejlesztésű rendszerek
  • Javaslatok kidolgozása és megvalósítása a telephelyi rendszerek folyamatos fejlesztése és korszerű működésének érdekében
  • Részvétel a telephely digitalizációs (Ipar 4.0) törekvéseiben, ezzel kapcsolatos projektek önnálló informatikai ügyvitele
  • Telephelyi informatikai innovációk teljeskörű megvalósítása
  • Telephelyi műszaki beruházások informatikai támogatása
  • Az üzletági informatikai projektek kezelése, a helyi feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a központi informatikával

Elvárások:

  • Következő programozási nyelvek ismerete (vagy releváns gyakorlat más programozási nyelvek területén):
    • C#
    • T-SQL
    • Windows Scripts
    • Python.
  • Igényelt végzettség: Legalább középfokú informatikusi végzettség
  • Angol nyelvismeret – IT szókinccsel
  • Jó kommunikációs képességek – szóban, írásban – SANOFI alapértékeinek megfelelően
  • Munkatársakkal szemben előzékeny, udvarias magatartás
  • Szolgáltatói szemlélet a belső vevők irányába
  • Innovatív, agilis és önállóan dolgozni tudó személyiség

Előnyök:

  • Projekt tervezési, szervezési, koordinálási ismeretek
  • Ipari / multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Excel – függvények / VBA előny

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Emberközpontú de célorientált vezetés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés
  • Versenyképes alapbér
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat küldd el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával. A tárgyban kérjük, a megpályázott pozíciót „Automatizálási mérnök” néven megjelölni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Site Specialist (Telephelyi Informatikai Felelős)
  • Rövid pozíció név: It specialista
  • Hirdető cég: SANOFI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Veresegyház
  • Feladatok: A telephely informatikai rendszereinek biztonságos üzemeltetése, folyamatos üzletmenet biztosítása, felhasználók támogatása: Beleértve szigorú, akár hatósági szabályozás alá eső rendszereket is Vállalatirányítási rendszerhez (Oracle) kapcsolt rendszerek Telephelyi fejlesztésű rendszerek Javaslatok kidolgozása és megvalósítása a telephelyi rendszerek folyamatos fejlesztése és korszerű működésének érdekében Részvétel a telephely digitalizációs (Ipar 4.0) törekvéseiben, ezzel kapcsolatos projektek önnálló informatikai ügyvitele Telephelyi informatikai innovációk teljeskörű megvalósítása Telephelyi műszaki beruházások informatikai támogatása Az üzletági informatikai projektek kezelése, a helyi feladatok koordinálása Kapcsolattartás és együttműködés a központi informatikával
  • Elvárások: Következő programozási nyelvek ismerete (vagy releváns gyakorlat más programozási nyelvek területén): C# T-SQL Windows Scripts Python. Igényelt végzettség: Legalább középfokú informatikusi végzettség Angol nyelvismeret – IT szókinccsel Jó kommunikációs képességek – szóban, írásban – SANOFI alapértékeinek megfelelően Munkatársakkal szemben előzékeny, udvarias magatartás Szolgáltatói szemlélet a belső vevők irányába Innovatív, agilis és önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: SANOFI>