Készen áll a sikerre?

Az ALDI International IT Services Kft. meghatározó szerepet tölt be az ALDI SÜD nemzetközi vállalatcsoportban. A cég európai üzleteink száma jelenleg meghaladja a 4000-et. Ezen üzletek és regionális központi dolgozóink számára nyújtunk IT szolgáltatást Biatorbágyról (Budapest) és Pécsről. Folyamatosan növekvő IT szolgáltató központunkba keressük kollégánkat az alábbi pozícióra:

IT Service Desk Team Lead - Pécs

Az új munkatárs feladatai

    Az ALDI Süd nemzetközi IT szolgáltatás részlegén belül, Team Lead pozícióban 10-18 fős csapat vezetése és átfogó informatikai szolgáltatás biztosítása:
  • napi operatív feladatok elvégzése, meghatározott SLA-k és a KPI-k alapján
  • minőségi előírások biztosítása, ügyfélelégedettség növelése
  • napi munkamennyiség optimális elosztása
  • közvetlen beosztottak folyamatos fejlesztése, motiválása
  • új munkaerő kiválasztásában és utánpótlás nevelésben való aktív részvétel
  • szolgáltatás és szolgáltatási portfólió fejlesztése
  • komplex esetek elemzése és külsős partnerekkel való kapcsolattartás
  • eszkalációk kezelése
  • napi együttműködés a HR, és egyéb társosztályokkal

Az ideális jelölt

  • több éves, IT Service Desken szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • legalább 2 évet Team Leader pozícióban töltött
  • munkatársak vezetésében szeléskörű tapasztalata van
  • átfogóan ismeri a szakmai alapokat (szoftver, hardver, hálózat)
  • kiválóan beszél németül és angolul
  • ismert számára az ITIL módszertan (Foundation és/vagy Service Operation tanúsítvány előny)
  • kiválóan kommunikál
  • self-starter, proaktívan és analitikusan gondolkozik
  • rugalmas az új feladatok és változásmenedzsment szempontjából
  • vállalja a folyamatos munkarendben való munkavégzést

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő környezet és feladatkör
  • nemzetközi projektekben való aktív részvétel utazási lehetőséggel
  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelkedő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT, Telecom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

7621 Pécs, Rákóczi út 11.