Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A KUKA Robot csoport világszerte diktálja az ütemet a robottechnika terén.
A KUKA Robotics Hungária a KUKA Roboter GmbH leányvállalata. A társaság az automatizálás és a robotika területén piacvezető szerepet tölt be Európában.

A budapesti, újonnan alakult tudás-és szolgáltató központunkba keresünk új kollégákat Level 1

IT SERVICE DESK

munkakörbe

Milyen feladatokkal találkozhatsz?

  • Cégünk alkalmazottainak IT technikai támogatása felhasználói szintű problémák esetén elsődlegesen német nyelvterületen
  • Megérteni, analizálni és feldolgozni a beérkezett felhasználói kéréseket.
  • Hardware és software támogatás
  • A vállalaton belül használt üzleti applikációk, megosztási felületek, adatbázisok és hálózatok használatához kapcsolódó támogatás és problémamegoldás.
  • Első szintű támogatástól a speciális területek szakértőinek kínálunk lehetőségeket.

Kiket várunk?

  • Ha van tapasztalatod Customer Service területen.
  • Érdekel az IT támogatás technikai oldala, dolgoztál már hasonló területen, vagy a jövőben ebben az irányban tervezed a karriered.
  • Fejleszteni szeretnéd technikai tudásodat új területek megismerésével.
  • Folyékonyan vagy emelt szinten kommunikálsz ANGOL ÉS NÉMET nyelven.
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz, kihasználva a rendelkezésedre álló erőforrásokat és tudásodat, nem a problémát látod
  • Képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni, nem ijedsz meg a kihívásoktól a munka terén
  • Szívesen vagy részese valami alakulónak, épülőnek, valami újnak
  • Igazi csapatjátékos vagy, támogató és segítő attitűddel rendelkezel.

  • Akkor jelentkezz hozzánk és építsünk közösen!

Mi vár Rád, ha nálunk dolgozol?

  • Fiatalos, családias légkör egy újonnan induló csapat részeseként.
  • Szakmai tréning és legalább 4 hetes betanulási program külföldön üzleti út keretében
  • Budai lokáció, modern munkakörnyezet, creative space
  • Szakmai kihívások egy nemzetközi héttérrel rendelkező piacvezető vállalatnál.
  • Versenyképes jövedelem, prémiumrendszer

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha lehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: KUKA Robotics Hungária Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Service Desk
  • Rövid pozíció név: It helpdesk munkatárs
  • Hirdető cég: KUKA Robotics Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Cégünk alkalmazottainak IT technikai támogatása felhasználói szintű problémák esetén elsődlegesen német nyelvterületen Megérteni, analizálni és feldolgozni a beérkezett felhasználói kéréseket. Hardware és software támogatás A vállalaton belül használt üzleti applikációk, megosztási felületek, adatbázisok és hálózatok használatához kapcsolódó támogatás és problémamegoldás. Első szintű támogatástól a speciális területek szakértőinek kínálunk lehetőségeket.
  • Elvárások: Ha van tapasztalatod Customer Service területen. Érdekel az IT támogatás technikai oldala, dolgoztál már hasonló területen, vagy a jövőben ebben az irányban tervezed a karriered. Fejleszteni szeretnéd technikai tudásodat új területek megismerésével. Folyékonyan vagy emelt szinten kommunikálsz ANGOL ÉS NÉMET nyelven. Kreatívan állsz a feladatokhoz, kihasználva a rendelkezésedre álló erőforrásokat és tudásodat, nem a problémát látod Képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni, nem ijedsz meg a kihívásoktól a munka terén Szívesen vagy részese valami alakulónak, épülőnek, valami újnak Igazi csapatjátékos vagy, támogató és segítő attitűddel rendelkezel.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17