Készen állsz a sikerre?

IT Service Desk Gyakornok - German and English speaking - Pécs

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • logisztikai központjaink, irodáink támogatása ticketing rendszeren (hibajegyrendszeren) keresztül
  • teljeskörű segítségnyújtás a Service Desk Agent kollegáinknak
  • hibajegyek készítése és kezelése
  • a teljes támogató tevékenység dokumentálása
  • e-mailen keresztül érkező kérések feldolgozása
  • hibajegyek továbbítása a különböző megoldócsapatoknak
  • napi szintű kommunikáció a társosztályokkal és külföldi kollegákkal német és angol nyelven

Az ideális jelölt

  • aktív hallgatói jogviszony
  • minimum középszintű német- ÉS angol nyelvtudással rendelkezik
  • vállalja a heti minimum 30 órát
  • gyors felfogást és nyitottságot mutat az új IT-megoldások iránt
  • kiemelkedően kommunikál
  • önálló, felelősségteljesen végzi munkáját
  • csapatszellemmel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekedő szervezetben
  • átlagon felüli bérezés
  • intenzív egyéni és gyakorlatközeli betanulás
  • változatos és érdekes feladatkör
  • kellemes munkakörnyezetben történő munkavégzés
  • előrelépési lehetőség teljes munkaidős Service Desk Agent pozícióba

Kérjük, használd az online jelentkezési felületünket, és küldd el nekünk a frissített, fényképes önéletrajzodat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs