Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A budapesti irodánk az EY globális hálózatának része. A vállalat több mint 260.000 alkalmazottja a világ 150 országában dolgozik. Professzionális szolgáltatást nyújtunk az adózás minden területén. Ügyfélkörünk a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed.

IT Service Desk gyakornok

A jelentkezés feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok releváns területen
  • Windows 7-ben, valamint MS Office-ban való jártasság
  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • Segítőkész, kommunikatív személyiség
  • Legalább alapszintű angolnyelv-tudás
  • Heti 30-40 óra vállalása

A munkatárs feladata lesz

  • Vállalati eszközök lecserélésében való támogatás
  • Munkaállomások beépítése, kábelezése
  • Helyi hálózat karbantartása
  • Belső kollégákkal való időpont-egyeztetés, átvételek koordinálása, nyomon követése
  • Új számítógépek telepítése, konfigurálása az EY standardjainak megfelelően
  • Adatmentés és visszaállítás
  • Készletgazdálkodásban való támogatás (eszközök nyomon követése, leltár stb.)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 20.

Ha a fentiekben magadra ismertél, akkor kattints a "Jelentkezem" gombra.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Service Desk gyakornok
  • Hirdető cég: Ernst & Young Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Vállalati eszközök lecserélésében való támogatás Munkaállomások beépítése, kábelezése Helyi hálózat karbantartása Belső kollégákkal való időpont-egyeztetés, átvételek koordinálása, nyomon követése Új számítógépek telepítése, konfigurálása az EY standardjainak megfelelően Adatmentés és visszaállítás Készletgazdálkodásban való támogatás (eszközök nyomon követése, leltár stb.)
  • Elvárások: Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok releváns területen Windows 7-ben, valamint MS Office-ban való jártasság Alapszintű hálózati ismeretek Segítőkész, kommunikatív személyiség Legalább alapszintű angolnyelv-tudás Heti 30-40 óra vállalása
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: Ernst & Young Tanácsadó Kft.>