IT Service Desk Analyst

kollégát keresünk.

Feladatok

    • Beérkező angol nyelvű telefonhívások fogadása (átlagosan 8 hívás/nap/2 főre – angliai kórházakból)
    • A telefonon bejelentett hibákról leírás készítése
    • A hibák felderítése, informatikai problémák megoldása
    • Szoftveradminisztrátori és key user feladatok
    • A kiadott hibajegyek útjának figyelemmel kísérése, visszajelzés a bejelentő felé

Elvárások

    • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (napi munkavégzés nyelve)
    • Technikai support tapasztalat (2nd/3rd level support)
    • Stressztűrő, logikus, problémamegoldó jellem
    • Hétfőtől péntekig 10:00-18:30 közötti munkaidő vállalása

Juttatások

    • Cafeteria
    • Laptop
    • Mobilelőfizetéstámogatás
    • Bejárástámogatás
    • Képzési lehetőségek
    • Karrierépítési lehetőség
    • Gyümölcsnap, kávé, tea
    • Sporttámogatás (céges masszázs, úszás, konditerem)
    • Csapatépítő rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Angol nyelvű önéletrajzodat várjuk.