Készen állsz a sikerre?

IT Service Desk Agent - French and English speaking - Pécs

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • európai üzleteink, irodáink és logisztikai központjaink IT támogatása telefonon és e-mailben
  • felmerülő IT hibák elemzése, megoldása, illetve továbbítása
  • problémabejelentések és igénylések dokumentálása
  • kapcsolattartás a specializálódott IT csapatokkal
  • programok telepítése, adatmentés és a technikusok támogatása táveléréssel
  • új hardverek és szoftverek tesztelése

Az ideális jelölt

  • magabiztos középfokú angol- ÉS francia nyelvtudással rendelkezik
  • vállalja a többműszakos munkarendet (kiegészítő műszakpótlék)
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • gyorsan tanul, és nyitott az új IT-megoldásokra
  • ügyfélközpontú, hatékonyan kommunikál
  • felelősségteljesen végzi munkáját
  • csapatszellemmel rendelkezik
  • a releváns tapasztalat nem elvárás

PÁLYAKEZDŐK ÉS PÁLYAMÓDOSÍTÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekedő szervezetben
  • további fejlődési lehetőség az IT területén akár technikai, akár projektmenedzsment irányban
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • átlagon felüli bérezés
  • intenzív, egyénre szabott és gyakorlatközeli betanulás
  • változatos és érdekes munkakör
  • modern és kényelmes munkakörnyezetben történő munkavégzés (állítható asztalok, sportolási lehetőség)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Francia (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 33.

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületünket, és küldd el nekünk a frissített, fényképes önéletrajzodat.