IT Security Szakértő / IT Biztonsági Tanácsadó [KKA-010415]

Partnerünk több, mint 10 éves tapasztalattal rendelkező IT biztonsági csapat. Projektjeik az Információbiztonság széles spektrumát lefedik. Az információbiztonság minden egyes területén – a szabályozási rendszer kialakításától a technikai megvalósításig – több tapasztalt és kiemelkedő képességgel rendelkező szakembert foglalkoztatnak. Arra törekszenek, hogy Ügyfeleiknek az információbiztonság területén felmerülő problémáira kockázat- és értékarányos megoldásokat szállítsanak. Ügyfélkörük főleg a pénzügyi szervezetek (bankok, lízing cégek, alapkezelők, fizetési szolgáltatók, …), biztosítók, de jelentős referenciáik vannak közszférában és egyéb piaci szegmensben is.

  • Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Ügyfeleknél információbiztonsági helyzetfelmérés, IT audit, megfelelőségvizsgálat lefolytatása és dokumentálása különböző információbiztonsági követelményrendszerek szerint (pl. ISO27000-es szabványcsalád, MNB biztonsági ajánlások, Ibtv), javító intézkedések megfogalmazása a feltárt problémákra)
  • információbiztonsági kockázatelemzés végrehajtása,
  • üzleti hatáselemzés, üzletmenet-folytonossági tervek elkészítése és tesztelése,
  • információbiztonsági szabályzatok, eljárásrendek készítése (legfontosabbak: Információ Biztonsági Szabályzat, Információ Biztonsági Stratégia illetve Politika, Incidenskezelési Szabályzat, Információbiztonsági Felhasználói Szabályzat)
  • ügyfeleknél Információbiztonsági felelős (CISO) szerepének betöltése, az ügyfél IT biztonsági feladatainak/problémáinak képviselése, megoldás nyújtása
  • információbiztonság tudatossági oktatások végrehajtása,
  • aktív részvétel GDPR projektek végrehajtásában, mind adatvédelmi, mind információbiztonsági felmérés tekintetében.

Elvárások:

  • Igényesség, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • biztonságreleváns szabványok, ajánlások, magyarországi jogszabályi követelmények ismerete (pl. MNB ajánlások, ISO 27000 szabványcsalád, Ibtv., GDPR, NIST stb),
  • 1-2 éves releváns információbiztonsági munkatapasztalat.

Előnyök:

  • IT üzemeltetési gyakorlat,
  • információbiztonsági-irányítási Vezető Auditor minősítés,
  • folyékony angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban,
  • tanácsadói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Napi munkavégzés Budapest egyik legmagasabb épületének tetején, fiatalos társaságban, hatalmas szakmai tudással rendelkező kollégák között, kivételes hangulatban, ahol kemény munkával azon vagyunk, hogy néhány lépéssel mindig a piac előtt járjunk,
  • szakmai kihívás, inspiráló erős szakmai környezet, jó csapat, garantált szakmai fejlődés, kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés,
  • home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.