IT SECURITY RENDSZERMÉRNÖK

CSATLAKOZZ TE IS 2018 LEGJOBB MUNKAHELYÉNEK VÁLASZTOTT NEMZETI LOTTÓTÁRSASÁGHOZ!

    Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!
    A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe: IT Security Rendszermérnök

FELADATOK:

  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Felhasználómenedzsment, jogosultságkezelés
  • Biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • Riportok készítése, kiértékelése
  • Információbiztonsági események, megállapítások kezelésének menedzsmentje
  • Incidensek szabályzatnak megfelelő kezelése
  • Feladatok precíz dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 5 év szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Linux operációs rendszerek magabiztos ismerete
  • Magabiztos hálózati ismeretek
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat

ELŐNY:

  • ISO 27001 ismeret
  • Jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében
  • Azonnali munkakezdés

AMIT NYÚJTUNK:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest