IT Security Analyst

Bónusz

UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

1053 Budapest, Szép utca 2.

Az osztrák UNIQA Konszern budapesti leányvállalataként több, mint 25 éve fejlesztünk szoftvereket, IT megoldásaink naponta több millió ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában.

Budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát IT biztonsági intézkedések folyamatos vizsgálatára és optimalizálására az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A biztonságos szoftverfejlesztési folyamatok tervezése, vezérlése és optimalizálása agilis, nemzetközi környezetben
  • Webes alkalmazások védelmének tervezése és optimalizálása WAF használatával
  • Az incidensre adott válaszintézkedések koordinálása és végrehajtása
  • SIEM használati esetek optimalizálása és adatforrások vezérlése SIEM / SOC számára
  • A biztonsági elemek biztonsági konfigurációinak vezérlése és optimalizálása
  • Biztonsági felülvizsgálatok tervezése és végrehajtása
  • Biztonsági hibák és sérülékenységek kiküszöbölésének koordinálása, ellenőrzése
  • IT biztonsági kockázatok elemzése
  • IT biztonsági auditok és penetrációs tesztek tervezése és végrehajtása
  • IT-biztonsági képzések és figyelemfelkeltő intézkedések tervezése és végrehajtása
  • Részvétel az információbiztonsági irányítási rendszer tervezésében és optimalizálásában
  • Részvétel nemzetközi csapatban és csoportszintű biztonsággal kapcsolatos projektekben

Elvárásaink:

  • Informatikai biztonsági környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szakértelem műszaki informatikai biztonsági vonatkozásokban, különös tekintettel a webalkalmazások biztonságára
  • Incidenskezelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Információbiztonsági szabványok és a legjobb gyakorlatok jó ismerete
  • IT biztonsági kockázatkezelés jó ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben szeretnél a biztosítási szféra számára elemzési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és német/angol nyelvű önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság