A Richter Gedeon

IT SAP fejlesztő (MM, WM)

    munkatársat keres
    Referenciaszám: 30017307

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
    meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is
    elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

    Jelenleg újonnan alakuló IT főosztályunkra MM és WM modulokban jártas SAP fejlesztőt keresünk.

Feladatok:

  • Aktív közreműködés a Richter jelenlegi SAP megoldásainak továbbfejlesztésében;
  • aktív közreműködés új SAP megoldások implementálásában;
  • meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán a szükséges specifikációk megértése, pontosítása, rendszertervek elkészítése;
  • specifikációk, rendszertervek, fejlesztési dokumentációk, oktató anyagok, illetve felhasználói kézikönyvek elkészítése;
  • külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése / minőségbiztosítása;
  • tesztelések elvégzése, koordinálása és szakértői támogatása;
  • rendszerek üzemeltetésének támogatása.

Elvárások:

  • 3-5 év IT területen azonos munkakörben szerzett tapasztalat;
  • fejlesztői/customizációs képességek SAP MM-WM modulban;
  • probléma megoldás és megelőzés, stratégiai gondolkodás, önálló döntés hozatal;
  • tárgyalás szintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • EWM modul ismeretek;
  • gyógyszeripari tapasztalat;
  • GxP ismeret;
  • SAP üzemeltetési tapasztalat;
  • multinacionális szervezetben nemzetközi munkatapasztalat;
  • SAP modul, ABAP certificate;
  • új fejlesztési technológiák/trendek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő IT szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével, szíveskedjék eljuttatni.