ANTENNA HUNGÁRIA Zrt.
Az Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője, mely ügyfeleinek széles körű szolgáltatásokat nyújt, a távközlési szolgáltatásoktól kezdve, a rádiós és televíziós műsorszóráson át a műsorgyártási, rendezvénytechnikai és rendezvényszervezési szolgáltatásokig. Közel 600 munkatárssal országos lefedettséggel kínáljuk szolgáltatásainkat.

Munkatársat keresünk

IT rendszerüzemeltetési szakértő

pozícióba.

    Az új munkatárs a vállalat informatikai csapatának tagjaként részt vesz a vállalat szerver-infrastruktúrájának tervezésében, fejlesztésében és üzemeltetésében.

Fő feladatai:

  • Microsoft Windows szerver üzemeltetési feladatok ellátása
  • részvétel incidenskezelési és változáskezelési folyamatokban
  • részvétel IT implementációs projektekben
  • részvétel informatikai specifikációk készítésében
  • kapcsolattartás külső fejlesztő és üzemeltető partnerekkel
  • informatikai audit eljárások támogatása
  • nyilvántartások és dokumentációk kezelése, naprakészen tartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 3 év, nagyvállalati környezetben szerzett IT üzemeltetési tapasztalat
  • Windows szerver és magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft rendszerek ismerete (AD, Exchange, WEB, DNS, FTP, DHCP, MSSQL, Sharepoint stb).
  • Microsoft felhő technológiák ismerete
  • virtualizációs technológiák ismerete
  • szerver oldali IT biztonsági ismeretek
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • problémamegoldás, analitikus látásmód, ügyfélközpontúság, önállóság

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségügyi szolgáltatáscsomag, balesetbiztosítás)
  • befogadó, családias, összetartó közösség
  • stabil munkahely
  • továbbképzési és fejlődési lehetőség
  • sportolási lehetőség konditermünkben
  • részvételi lehetőség céges sport- és önkéntes csapatainkban
  • céges családi rendezvények
  • jól felszerelt, modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1119 Petzval József utca 31-33.

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát karrieroldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.