Megbízónk számára keresünk új munkatársat

IT Rendszerüzemeltetési Koordinátor

pozícióba bővülés céljából.

Cégjellemzők:

Szívesen kamatoztatnád IT rendszerüzemeltetési tapasztalatod innovatívabb környezetben? Fontos számodra, hogy egy felelősségteljes munkakörben használd szaktudásod és nyugodt, támogató multinacionális környezetben dolgozz? Ez a lehetőség NEKED szól!
Partnerem Európa legnagyobb bioetanol gyára világszínvonalú termelési eljárássokkal. A vállalati egy olyan értékteremtő kultúrában működik, amelynek legfőbb célja új innovatív biotermékek bevezetésével az emberiség, az állatok és Földünk védelme. A bioetanol a benzinhez képest 70%-al kevesebb üvegháztást okozó gázt enged a levegőbe, mellyel emberek milliónak életét és egészségét védi.
Irányítsd TE Európa legnagyobb etanol gyárának informatikai üzemeltetését, több száz embernek biztosítva az információs hálózat biztonságát, Jelentkezz!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • IT struktúra biztonságos és megfelelően működésének biztosítása a gyártásban: Windows server 2012R2, MS Exchange, Active Directory használata.
  • User-support: felhasználók támogatása szoftveres (pl. Office és IOS rendszer) és hardveres kérdésekben, jogosultságok hozzáadása, felhőalapú rendszerek kezelése.
  • Informatikai hálózatok kiépítése, javítása, ehhez szükséges eszközök beszerzése.
  • Spam szűrések adminisztrálása a levelezéseknél
  • Riportálás a pénzügyi vezetőknek az eszközbeszerzésekről.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat rendszerüzemeltetésben
  • Windows server, MS Exchange, Active Directory, Office magas szintű ismeretei
  • Apple mobiltelefonok és IOS rendszer ismerete
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • CITRIX, VMware és Veeam specifikációkban közül legalább egyben való jártasság

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag: versenyképes havi bérezés, cafeteria, éves bónusz, céges autó, laptop és mobiltelefon, idegen nyelvi képzés.
  • Stabil és eredményes vállalati háttér.
  • Nyugodt és támogató légkör, kiscsapatként együttműködve az IT rendszerüzemeltetési kollégáddal, közvetlen feletteseként.
  • Az angol nyelvet rendszeresen használhatod: a vállalat külföldi tulajdonú, gyakran érkeznek külföldi kollégák is látogatóba.
  • Változatos feladatok és felmerülhetnek olyan problémahelyzetek is, amit, ha megoldasz, magadra is büszke lehetsz.
  • Csapatépítő rendezvények (pl. céges csocsóbajnokság, céges grillparti, halloween buli, céges karácsony, egyéb csapatépítő programok)

Egyéb információ:

  • Dunaföldvár Budapestről/Pest megyéből még autópályán könnyen megközelíthető. Bejárási támogatás megoldott lehet.

Pozíció területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven Darai Dóra várja, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhet el.

Kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban? Forduljon hozzám bizalommal telefonon: 06-30-557-3215-ös elérhetőségen!