IT rendszerszervező (SIG 12)

Feladataid

  • egyidejűleg több üzleti és ügyviteli rendszerfejlesztési projektet érintő igény, szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása,
  • a fejlesztési folyamatok tervezése a szakterületekkel,
  • az igényekkel kapcsolatos kérdések tisztázása, az üzleti követelmények felmérése,
  • a követelmény specifikáció elkészítése,
  • a tesztterv nyomon követése, és az eredmények ellenőrzése,
  • a rendszer architektúra tervezésének támogatása, együttműködve az IT és az üzleti területek szakértőivel,
  • a követelmények dokumentálása: adatigények, adatforrások, műveletek és riportok definiálása.

Szakmai képzettséged

  • felsőfokú IT/ gazdasági végzettséged van,
  • rendszervezési területen tapasztalt vagy,
  • folyamat-modellezési jártasságod van,
  • MS Office magas szinten használod.

Előny jelent számodra

  • biztosítási, pénzügyi területen szerzett tapasztalatod,
  • fejlesztési módszertani ismereteid,
  • teszt-menedzsment és audit tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Rólunk

  • megbecsüljük az emberi értékeket,
  • nyitott és befogadó közösség vagyunk,
  • az ügyfelek igényeinek megismerése és magas szintű kiszolgálása vezérli munkánkat.
  • az 8 fős csoportban a kollégákkal közösen, előre tervezhető rugalmas beosztásban dolgozhatsz főállású munkatársként,
  • az alapfizetés mellett, béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk (cafeteria juttatások, céges biztosítás, utazástámogatás akár 100%-ban a vidéki kollégák számára),
  • gyorsan munkába állhatsz, természetesen megfelelő oktatást követően,
  • ha hosszú távon számíthatunk Rád, mi támogatunk Téged a tudásod, és képességeid fejlesztésében,
  • „munkatárs barát munkahely vagyunk”, egy modern, kulturált, jól felszerelt, irodaházban, kávézóval és ebédlővel a XII. kerületben.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Alkotás utca 50.

Jelentkezésről:

Ha szeretnél a csapatunk tagjává válni, csatlakozz hozzánk: küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével a tárgymezőbe szóközzel írd be, hogy IT rendszerszervező SIG12