Imádod a könyveket? Szívesen foglalkoznál hivatásszerűen a kultúrával? Akkor csatlakozz az ország egyik legnagyobb könyvkereskedelmi csoportjához, ahol munkáddal te is hozzájárulhatsz az olvasás népszerűsítéséhez.

IT Rendszerszervező

Felelősségi kör:

    Az IT igazgatóság tagjaként legfőbb feladatod a vállalat üzleti fejlesztéseinek IT oldalról történő támogatása.

Azért keresünk, hogy:

  • Naprakész információd legyen a vállalat üzleti folyamataival és IT rendszereivel kapcsolatban és ez alapján készítsd el az üzleti oldalról érkező új igények részletes rendszer specifikációját.
  • IT szempontok figyelembe vételével részletes szakmai anyagokat készíts az üzleti elemzők által felmért üzletfejlesztési ötletekhez.
  • Érvényesítsd a projektek során az informatikai követelmények megvalósulását.
  • Döntés-előkészítő anyagokat, elemzéseket készíts.
  • Javaslatot tegyél a rendszerek optimalizálására és továbbfejlesztésére.
  • Részt vegyél a tesztelés és az implementálás folyamatában, illetve a megvalósított fejlesztés hatékonyságának visszamérésében.
  • Folyamatosan szakmai kapcsolatot tarts az Üzletfejlesztéssel és a külső/belső IT szakértőkkel.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Van már legalább 1-3 éves tapasztalatod IT projektek menedzselésében.
  • Szívesen olvasol angolul nemzetközi szakmai anyagokat a témában.
  • Erősséged a magabiztos és a félreértéseket kizáró kommunikáció.

Előnyként értékeljük, ha:

  • Logisztikai, online/offline kereskedelmi területen szerzett IT tapasztalatod van.
  • Ismered az SAP-t vagy más ERP rendszert.
  • Használtad már az MS Project programot.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, sokszínű munkakört.
  • Szakmailag érdekes és kihívást jelentő feladatokat.
  • Lendületes, motivált kollégákat.
  • Versenyképes feltételeket: alapbér, mozgóbér, cafeteria, egészségbiztosítás.
  • Dolgozói kedvezményeket.

Munkaidő:

    Napi 8 óra, határozatlan időtartam

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1066 Nyugati tér 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.