VISION-SOFTWARE Kft.

Munkatársat keresünk

IT rendszermérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hyper-V rendszerek kialakítása és felügyelete
  • Microsoft Azure rendszerek kialakítása és felügyelete
  • Office365, M365 rendszerek migrációja, felügyelete
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek tervezése és kialakítása
  • Felügyeleti eszközök folyamatosa fejlesztése és integrálása a magas rendelkezésre állású rendszerekbe
  • MS SQL szerverek üzemeltetése
  • Fortinet és Mikrotik tűzfalak üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiemelkedő szerveroldali és hálózati ismeret
  • NetApp, Dell, Fujitsu, Cisco eszközökkel szakmai tapasztalat, valamint Hyper-V, Storage Spaces Direct technológia ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, elhivatottság és kiváló kommunikációs képesség
  • Folyamatos fejlődni akarás (tanulékonyság)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határidők betartása
  • Magas szintű dokumentációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Ügyfeleink mit várnak majd tőled?
  • Hatékony problémamegoldást
  • Folyamatos kommunikációt és visszajelzést
  • Új megoldásokat, innovatív ötleteket - légy gondos és ne hallgasd el, ha van egy jó ötleted!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft szakmai vizsgák szerver témakörben.
  • MS-SQL üzemeltetési tapasztalat
  • Cisco CCNA
  • Fortinet, Mikrotik vizsgák
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és lendületes csapatot, amit a napi munkán kívül a csapatépítő programok is erősítenek
  • Családias légkört
  • Reális értékálló jövedelmet
  • Folyamatos szakmai támogatást, egyéni képzési és fejlődési lehetőségeket egészen a rendszermérnöki szintig
  • Rendszeres visszajelzést a munkádról

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Pósa Lajos utca

Jelentkezéséhez kérjük mellékelje szakmai önéletrajzát.