VISION-SOFTWARE Kft.
Munkatársat keresünk

IT rendszermérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Hyper-V rendszerek kialakítása és felügyelete
    • Microsoft Azure rendszerek kialakítása és felügyelete
    • Office365, M365 rendszerek migrációja, felügyelete
    • Magas rendelkezésre állású rendszerek tervezése és kialakítása
    • Felügyeleti eszközök folyamatosa fejlesztése és integrálása a magas rendelkezésre állású rendszerekbe
    • MS SQL szerverek üzemeltetése
    • Fortinet és Mikrotik tűzfalak üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kiemelkedő szerveroldali és hálózati ismeret
    • NetApp, Dell, Fujitsu, Cisco eszközökkel szakmai tapasztalat, valamint Hyper-V, Storage Spaces Direct technológia ismerete
    • Ügyfélorientált gondolkodásmód, elhivatottság és kiváló kommunikációs képesség
    • Folyamatos fejlődni akarás (tanulékonyság)
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Határidők betartása
    • Magas szintű dokumentációs készség
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • Ügyfeleink mit várnak majd tőled?
    • Hatékony problémamegoldást
    • Folyamatos kommunikációt és visszajelzést
    • Új megoldásokat, innovatív ötleteket - légy gondos és ne hallgasd el, ha van egy jó ötleted!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Microsoft szakmai vizsgák szerver témakörben.
    • MS-SQL üzemeltetési tapasztalat
    • Cisco CCNA
    • Fortinet, Mikrotik vizsgák
    • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

    • Fiatalos és lendületes csapatot, amit a napi munkán kívül a csapatépítő programok is erősítenek
    • Családias légkört
    • Reális értékálló jövedelmet
    • Folyamatos szakmai támogatást, egyéni képzési és fejlődési lehetőségeket egészen a rendszermérnöki szintig
    • Rendszeres visszajelzést a munkádról

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Pósa Lajos utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezéséhez kérjük mellékelje szakmai önéletrajzát.