IT rendszermérnök

dm Kft.

- Érd, 2030 Érd Fiastyúk u. 3.

Mi teszi a központjainkat különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel nap mint nap támogatják az üzlethálózatunkat, raktárainkat és azon dolgoznak, hogy a dm egy folyamatosan fejlődő, innovatív cég legyen. Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál olyan közegben, ahol a munkatársak jól érzik magukat. Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Milyen feladatokkal várunk?

  • A felhasználók támogatása
  • A vállalat integrált informatikai rendszerének megismerése, karbantartása, fejlesztése
  • A vállalat informatikai hálózatának menedzselése
  • Office 365 infrastruktúra támogatása
  • Új rendszerek, folyamatok implementálása
  • Rendszeres részvétel nemzetközi projektekben és munkacsoportokban (német vagy angol nyelven)

Mit kérünk Tőled?

  • Végzettség:
    • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányokat vagy több éves (minimum 4 év) tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Tapasztalatok, ismeretek, készségek:
    • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
    • Több éves hálózati tapasztalatot (legalább CCNA képesítéssel egyenértékű tudás)
    • Office 365 termékek ismeretét
    • Jó kommunikációs és együttműködési készséget
    • Proaktivitást
    • "B" kategóriás jogosítványt
  • Előnyt jelent a Cisco/Meraki/HP/Barracuda hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Vonzó juttatásokat: versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményeket, többek között szállásra kikapcsolódás céljából, valamint banki és mobiltelefon szolgáltatásra
  • Munkába járás támogatását: támogatjuk a saját gépkocsival történő bejárást benzintámogatás formájában vagy lehetőséged van Budapestről induló céges busszal bejárni
  • Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és beilleszkedését
  • Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és workshopok által segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését
  • Rugalmas munkaidőt, távmunka lehetőségét

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
dm Kft.