Török Kft.

Magyar tulajdonban lévő barkácsáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég informatikai üzemeltető pozícióra keres munkatársat, teljes munkaidőben (hétköznapokon heti 40 órás, székhelyen történő munkavégzés).

IT rendszergazda/üzemeltető

Főbb feladatok, munkák:

    • MS Windows telepítése és karbantartása a munkaállomásokon
    • IT eszközök szoftveres és hardveres karbantartása (PC, laptop, csuklóterminál, nyomtató)
    • Informatikai problémák megoldására javaslatok illetve fejlesztési javaslatok kidolgozása (HW, SW)
    • Informatikai üzemeltetést támogató partnerekkel való kapcsolattartás
    • Vállalatirányítási és kontrolling rendszer felügyelete, hibák feltárása és kezelése
    • Virtuális szerverek felügyelete
    • Havi forgalmi statisztikák összeállítása
    • Kollégák informatikai támogatása, oktatása (60 fő, székesfehérvári telephely távtámogatása)
    • Honlap és webáruház tartalmi karbantartása
    • Grafikai anyagok elkészítése (termékkatalógus, akciós újságok)
    • Hírlevelek szerkesztése és kiküldése célszoftver használatával
    • Mobiltelefon flottához kapcsolódó teljes körű ügyintézés
    • Telefonközpont felügyelete
    • Informatikai és telekommunikációs eszközök szervizeltetése
    • Kimutatások, riportok készítése
    • Eredetiséget igazoló számlák, garancia levelek kezelése (MS Windows)
    • Leltár informatikai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Közép- vagy felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
    • Középfokú/kommunikációképes angol nyelvtudás
    • A vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó IT tevékenységek ellátása
    • Grafikai és/vagy kiadványszerkesztő programban való jártasság
    • Microsoft Office programcsomag magas szintű ismerete
    • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
    • Motivált és pozitív beállítottság
    • Határidők betartásának képessége
    • Logikus gondolkodás, rendszerezettség
    • Ápolt megjelenés
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • AD, RSAT, MS exchange üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség (financiálisan stabil cégünk a magyar barkácspiacon 30 éve vezető szerepet tölt be, több mint 1000 partnert szolgálunk ki országszerte)
    • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1174, BUDAPEST TÁNCSICS M. 55.

Kérjük, hogy pályázatában legyen kedves megjelölni a bruttó bérigényét illetve, hogy adott esetben mikor tud legkorábban munkába állni.

A hirdető tájékoztatja, hogy önéletrajza beküldésével tevőleges hozzájárulását adja személyes adatai kezeléséhez. Amennyiben személyes adatait megadni nem kívánja, kérjük ne küldjön önéletrajzot.