DMS One Zrt.
  • A DMS One Zrt dokumentumkezelő rendszerek szoftverfejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat. Kihívásnak érezzük ügyfeleink komplex üzleti folyamatainak hatékonyság növelését a termékeink alkalmazásán keresztül. Szoftvereink sikeres megoldást tudnak biztosítani a különböző iparágakban működő közép- és nagyvállalatok, valamint a közigazgatáshoz tartozó szervek számára.
  • Bővülő csapatunkba

    IT rendszergazda, support

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • MS Windows alapú szerverek és munkaállomások, hálózati eszközök felügyelete, karbantartása, szükség esetén szervizelése
      • Informatikai rendszereink zavartalan működésének biztosítása
      • Rendszergazdai teendők ellátása
      • Felhasználók napi munkájának segítése, oktatása, leírások készítése
      • A cég informatikai hálózatának hardveres és szoftveres üzemeltetése
      • G Suite programcsomag napi szintű üzemeltetése (felhasználó felvétele, kizárása, csapatmeghajtók jogosultságainak kezelése)
      • Domain-jeink kezelése, Webtárhely, SSL megújítás
      • IT eszköz és szoftver leltár nyilvántartása
      • Részvétel az IT eszköz beszerzésében
      • Kapcsolattartás a számítástechnikai szolgáltatókkal
      • Ultimate iratkezelő rendszer megrendelő oldali supportja

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Informatikai, műszaki végzettség vagy legalább 5 év szakmai tapasztalat
      • MS Windows operációs rendszer ismerete
      • MS Windows Szerver környezet ismerete
      • MS Windows tartomány adminisztrálásának ismerete
      • G Suite felhőalapú számítástechnikai, irodai és együttműködési eszközökből, illetve szoftverekből álló programcsomag ismerete
      • Hyper-v virtualizáció ismerete
      • Jó elemző- és problémamegoldó képesség
      • Csapatszellem
      • Rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség
      • Önálló munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • SQL alapszintű ismerete- lekérdezése, updatek, inserterek
      • Microsoft SQL és PGSQL alapszintű ismerete
      • Web alapú technológiák ismerete (Apache / IIS)
      • Powershell szkript készségek
      • cPanel ismerete
      • Tanúsítványok kezelésében jártasság
      • DMS One Ultimate iratkezelő szoftver használata és ismerete

    Amit kínálunk:

      • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
      • Dinamikus csapat és ambiciózus célkitűzések a cég fejlődésével kapcsolatban
      • Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7630 Pécs

    Pályázatodat- fényképes, magyar nyelvű önéletrajz , fizetési igény megjelölésével valamint motivációs leveledet a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.