Magyar tulajdonosi hátterű cégcsoport keres IT üzemeltetési szolgáltatások elvégzésére

IT rendszergazda, rendszerüzemeltető

munkatársat főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással!

    Van már néhány éves rendszerüzemeltetői tapasztalatod?
    Szeretnél szakmailag még fejlődni és kamatoztatni az eddigi informatikai tudásod?
    Szívesen foglalkoznál hazai középvállalatok informatikai rendszereinek üzemeltetésével?
    AKKOR NÁLUNK A HELYED!

Főbb feladataid lesznek:

  • hazai KKV ügyfelek informatikai rendszereinek üzemeltetése;
  • napi rendszergazdai teendők ellátása;
  • felhasználók napi gondjainak kezelése telefon és email alapján;
  • rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok végrehajtása;
  • üzemeltetési és műszaki dokumentációk folyamatos naprakészen tartása;
  • rendszerfejlesztési feladatok ellátása.

Te vagy a megfelelő pályázó, ha:

  • jó probléma-megoldó és kreatív vagy, ugyanakkor nagyfokú precizitás jellemez;
  • proaktív vagy és jellemző rád a tanulni akarás;
  • terhelhető vagy, de ugyanakkor ügyesen priorizálsz;
  • van már Windows XP/7/8/10 vállalati üzemeltetési tapasztalatod és TCP/IP hálózati ismereted;
  • és van már távmenedzsment illetve monitoring és ticketing rendszerek használatában szerzett gyakorlatod.

Cégünkről:

  • Magyar tulajdonú, budaörsi irodával rendelkező 20 fős cég
  • 150 ügyfél, 3500 felhasználó, 200 szerver, 250 telephely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha van:

  • legalább középfokú informatikai végzettséged;
  • alapszintű angol nyelvtudásod;
  • B típusú jogosítványod és vezetési gyakorlatod;
  • 3-5 éves KKV IT üzemeltetési környezetben szerzett rendszergazdai gyakorlatod;
  • VPN, Mikrotik, Panda, TeamViewer, Terminál szerver, Goolge Apps, Office 365, Mac és más Apple termékek és technológiák használatában szerzett jártasságod;
  • saját gépjárműved.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jövedelem gyakorlati tudás és megállapodás alapján
  • Fiatalos, lendületes team, jó csapatszellem
  • Családias légkör

Az állás kezdésének várható időpontja:

  • 2019. október 14.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy szívesen lennél elkötelezett tagja egy sikerorientált, dinamikusan fejlődő csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat és a motivációs leveledet, a fizetési igényed megjelölésével!