Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
QUEHENBERGER LOGISTICS HU KFT.

Osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi szállítmányozással, raktár-logisztikával és vámkezeléssel foglalkozó vállalatunk győri / biatorbágyi / székesfehérvári telephelyére keresünk 1 fő munkatársat az alábbi pozícióra:

IT RENDSZERGAZDA

Főbb feladatok, munkák:

    - Teljeskörű IT infrastruktúra üzemeltetés 3 magyarországi telephelyen

    - A kollégák informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel

    - Munkaállomások és szerverek üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása

    - Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása

    - Felhasználói tanácsadás

    - Irányítja és ellenőrzi a számítástechnikai és távközlési berendezések vásárlását, használatát és karbantartását

    - Felügyeli a szoftverbeszerzést

    - Szállítókkal való kapcsolattartás és szolgáltatási szintek követése

    - Gondoskodik az adatvédelmi szabályok betartásáról

    - Tervszerű, rendszeres karbantartások koordinálása

    - Telephelyen felmerülő igények követése

    - Folyamatos egyeztetés és együttműködés a központi IT csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Felsőfokú szakirányú végzettség

    - Minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

    - Legalább egy idegen nyelv aktív használata ( angol / német)

    - Kiváló kommunikációs képesség

    - Kiegyensúlyozott, türelmes személyiség

    - Önálló munkavégzés

    - Megoldás-centrikusság

    - B kategóriás jogosítvány, legalább 3 éves vezetői gyakorlattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    - Nemzetközi háttér

    - Változatos munkavégzés

    - Szakmai kihívásokban gazdag környezet

    - Rendezett munkakörülmények

    - Előrelépési lehetőség

    - Piaci körülményekhez igazodó bérezési és juttatási rendszer

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

Egyéb juttatások:

céges autó,mobiltelefon,cafeteria

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával küldje el nekünk a megadott e-mail címre.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT rendszergazda
  • Rövid pozíció név: It rendszergazda
  • Hirdető cég: QUEHENBERGER LOGISTICS HU KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: - Teljeskörű IT infrastruktúra üzemeltetés 3 magyarországi telephelyen - A kollégák informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel - Munkaállomások és szerverek üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása - Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása - Felhasználói tanácsadás - Irányítja és ellenőrzi a számítástechnikai és távközlési berendezések vásárlását, használatát és karbantartását - Felügyeli a szoftverbeszerzést - Szállítókkal való kapcsolattartás és szolgáltatási szintek követése - Gondoskodik az adatvédelmi szabályok betartásáról - Tervszerű, rendszeres karbantartások koordinálása - Telephelyen felmerülő igények követése - Folyamatos egyeztetés és együttműködés a központi IT csapattal
  • Elvárások: - Felsőfokú szakirányú végzettség - Minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat - Legalább egy idegen nyelv aktív használata ( angol / német) - Kiváló kommunikációs képesség - Kiegyensúlyozott, türelmes személyiség - Önálló munkavégzés - Megoldás-centrikusság - B kategóriás jogosítvány, legalább 3 éves vezetői gyakorlattal
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: QUEHENBERGER LOGISTICS HU KFT.>