Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
OFFICEIT KFT

IT Rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

    • Microsoft szerver és kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása,
    • Mentések kezelése, ellenőrzése, szükség szerint azokból történő helyreállítás,
    • Vírusvédelmi rendszer, riportok ellenőrzése,
    • Hálózati eszközök konfigurálása, üzembe helyezése, hálózat kialakítása, hibakeresés,
    • Nyomtatók kezelése, hibakeresés és elhárítás,
    • Hibajegyek kezelése, szükség esetén eszkalálása, kapcsolattartás külföldi üzemeltetőkkel
    • Felhasználók napi szintű közvetlen támogatása, felmerülő informatikai problémák megoldása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú és OKJ informatikai végzettség, 1-2 évnyi szakmai tapasztalat informatikai üzemeltetési és támogatási területen,
    • Informatikai hálózati ismeretek (routerek, tűzfalak, switchek, DNS, DHCP kezelése)
    • Microsoft szerver és kliens operációs rendszerek ismerte (Server 2012-2016, Windows 7 - 10), MS Office 2013 - 2016 felhasználóinál mélyebb szintű ismerete
    • Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás (napi szintű használat szóban és írásban),
    • Felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Microsoft vizsgák

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés

    • alkalmazotti státusz

    • intenzív szakmai fejlődési lehetőség

    • sokrétű, változatos munka

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, Budapest XII. kerület

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajtzát!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Rendszergazda
  • Rövid pozíció név: It rendszergazda
  • Hirdető cég: OFFICEIT KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város:
  • Feladatok: Microsoft szerver és kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása,Mentések kezelése, ellenőrzése, szükség szerint azokból történő helyreállítás,Vírusvédelmi rendszer, riportok ellenőrzése,Hálózati eszközök konfigurálása, üzembe helyezése, hálózat kialakítása, hibakeresés,Nyomtatók kezelése, hibakeresés és elhárítás,Hibajegyek kezelése, szükség esetén eszkalálása, kapcsolattartás külföldi üzemeltetőkkelFelhasználók napi szintű közvetlen támogatása, felmerülő informatikai problémák megoldása.
  • Elvárások: Legalább középfokú és OKJ informatikai végzettség, 1-2 évnyi szakmai tapasztalat informatikai üzemeltetési és támogatási területen,Informatikai hálózati ismeretek (routerek, tűzfalak, switchek, DNS, DHCP kezelése)Microsoft szerver és kliens operációs rendszerek ismerte (Server 2012-2016, Windows 7 - 10), MS Office 2013 - 2016 felhasználóinál mélyebb szintű ismereteTársalgási szintű, aktív angol nyelvtudás (napi szintű használat szóban és írásban),Felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-11
Állás, munka még: OFFICEIT KFT>